Україна arrow_downward | Стоянка | Польща arrow_upward |
---|---|---|
14:20 | Хмельницький АС 1, Вінницьке шосе,23 | 08:00 |
14:40 | Красилів(9 км ) АЗС «Shell» трасса Н03 | 07:40 |
15:10 | Старокостянтинів АС, вул. Князя Острозького,2 | 07:20 |
16:00 | Шепетівка АС вул.Старокостянтинівське шосе,42 | 06:45 |
16:45 | Славута АС, пл.. Шевченка, 13 | 06:20 |
17:05 | Нетішин Кафе «Хуторок»вул.Старонетешинська,47 | 06:05 |
18:00 | Шумськ АС Вул. Українська,1 | 05:30 |
18:30 | Кременець АС Вул. Дубенська,138 | 04:45 |
19:10 | Дубно вул. Забрама, 26 | 04:05 |
17:40 | Здолбунів Вул.Коперника,49 АЗС «WOG » | 05:05 |
18:30 | Рівне АС вул..Київська,40 | 04:30 |
20:10 | Луцьк АС-1, вул. Конякіна,, 39 | 03:10 |
21:30 | Ковель АВ, бул. Лесі Українки, 42 | 02:15 |
23:50 | ПП Ягодин | 01:15 |
23:50 | ПП Дорохуськ | 23:15 |
01:30 | Хелм McDonald`s Lubelska 216, 22-100 | 21:30 |
02:25 | Люблін АВ, вул. Тисячоліття, 6 | 20:20 |
05:10 | Варшава АВ, ал. Єрозолімське, 144 | 17:30 |
07:05 | Лодзь АВ Al. Wlokniarzy, 203/205 | 14:30 |
10:10 | Познань АВ ul. Stanislawa Matyi, 2 | 13:00 |
12:40 | Гожув-Вєлькопольський АС ul. Dworcowa, 10 | 10:15 |
14:00 | Щецин АС Plac Grodnicki, 1 | 08:45 |
15:40 | Ізяслав перехрестя по трасі P05 | 06:50 |
17:20 | Остріг Вул.Східна(Пам’ятник Афганцям) | 05:55 |
Україна arrow_downward | Стоянка | Польща arrow_upward |
Україна arrow_downward | Стоянка | Польща arrow_upward |
---|---|---|
14:20 | Хмельницький АС 1, Вінницьке шосе,23 | 08:55 |
14:40 | Красилів(9 км ) АЗС «Shell» трасса Н03 | 08:25 |
15:10 | Старокостянтинів АС, вул. Князя Острозького,2 | 08:00 |
16:15 | Шепетівка АС вул.Старокостянтинівське шосе,42 | 07:20 |
16:45 | Славута АС, пл.. Шевченка, 13 | 07:00 |
17:05 | Нетішин Кафе «Хуторок» вул.Старонетешинська,47 | 06:40 |
17:20 | Остріг Вул.Східна(Пам’ятник Афганцям) | 06:20 |
18:00 | Шумськ АС Вул. Українська,1 | 06:00 |
18:15 | Кременець АС Вул. Дубенська,138 | 05:35 |
19:10 | Дубно АС, вул. Забрама, 26 | 04:00 |
17:40 | Здолбунів Вул.Коперника,49 АЗС «WOG » | 05:20 |
18:25 | Рівне АС вул..Київська,40 | 04:50 |
20:15 | Луцьк АС-1, вул. Конякіна,, 39 | 03:10 |
21:25 | Ковель АС бульвар Л.Українки, 40 | 01:30 |
23:50 | ПП Ягодин | 00:15 |
00:50 | ПП Дорохуськ | 22:15 |
02:10 | Хелм McDonalds, Вул. Любельска 216 | 21:00 |
03:40 | Люблін АВ, вул. Тисячоліття, 6 | 20:10 |
06:00 | Варшава Дворец Заходні Ал. Єрозолімска, 144 | 17:20 |
08:30 | Лодзь АВ Al. Wlokniarzy, 227 | 14:30 |
09:10 | Торун АВ, ul. Generała Henryka Dąbrowskiego 8/24 | 11:45 |
10:05 | Бидгощ АВ, Вул Ягелоньська, 58 | 10:55 |
13:45 | Гданьск АВ, ul. 3-maja,12 | 07:50 |
14:00 | Гдиня АВ, Площа Конституції, 1 | 06:50 |
15:40 | Ізяслав перехрестя по трасі P05 | 07:30 |
21:30 | Ковель АЗК UPG вул. Варшавська, 1Б | 01:20 |
Україна arrow_downward | Стоянка | Польща arrow_upward |
Україна arrow_downward | Стоянка | Польща arrow_upward |
---|---|---|
14:20 | Хмельницький АС 1, Вінницьке шосе,23 | 08:00 |
14:40 | Красилів(9 км ) АЗС «Shell» трасса Н03 | 07:40 |
15:10 | Старокостянтинів АС, вул. Князя Острозького,2 | 07:20 |
15:40 | Ізяслав перехрестя по трасі P05 | 06:50 |
16:10 | Шепетівка АС вул.Старокостянтинівське шосе,42 | 06:45 |
16:45 | Славута АС, пл.. Шевченка, 13 | 06:25 |
17:05 | Нетішин Кафе «Хуторок»вул.Старонетешинська,47 | 06:05 |
17:20 | Острог Вул.Східна(Пам’ятник Афганцям) | 05:55 |
18:00 | Шумськ АС Вул. Українська,1 | 05:30 |
18:15 | Кременець АС Вул. Дубенська,138 | 04:45 |
17:40 | Здолбунів Вул.Коперника,49 АЗС «WOG » | 05:05 |
18:30 | Рівне АС вул..Київська,40 | 04:30 |
19:10 | Дубно АС, вул. Забрама, 26 | 04:05 |
20:15 | Луцьк АС-1, вул. Конякіна, 39 | 03:10 |
21:30 | Ковель АВ, бул. Лесі Українки, 42 | 02:15 |
23:50 | ПП Ягодин | 01:15 |
23:50 | ПП Дорохуськ | 23:15 |
01:30 | Хелм McDonald`s Lubelska 216, 22-100 | 21:30 |
02:25 | Люблін АВ, вул. Тисячоліття, 6 | 20:25 |
05:30 | Варшава АВ, ал. Єрозолімське, 144 | 17:30 |
Україна arrow_downward | Стоянка | Польща arrow_upward |